Визначення конкурентних переваг вітчизняного промислового підприємства

Розглянуто проблеми виокремлення переліку джерел та ключових компетенцій формування конкурентних переваг промислового підприємства України. Досліджено важливість та першочерговість окремих напрямів діяльності підприємства у системі забезпечення його конкурентоспроможності. The problems of selection of list of sources and key jurisdictions of forming of competitive edges of industrial enterprise of Ukraine are considered. Explored importance and primariness of separate directions of activity of enterprise in the system of providing of his competitiveness.

конкурентоспроможність, менеджмент конкурентоспроможності, показники, регулювання, джерела, конкурентні переваги, competitiveness, management of competitiveness, indexes, adjustings, sources, competitive edges

Лісовська Л. С. Визначення конкурентних переваг вітчизняного промислового підприємства / Л. С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 561–566. – Бібліографія: 3 назви.