Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сьогодні надзвичайно актуальним є питання інноваційного розвитку економіки України. У статті розглядається сучасний стан, проблеми та перспективи виробництва та експорту високотехнологічної науковомісткої продукції як одного з факторів, що сприяє активізації інноваційного розвитку країни. Пропонується зосередити увагу на ролі експорту науковомісткої продукції в інноваційному розвитку економіки України. The question of innovation-oriented development of Ukrainian economy is being of current importance nowadays. In the article modern conditions, problems and prospects of production and export of advanced technology science intensive products as one of the factors contributing to activation of innovation-oriented country development is considered. It is suggested to concentrate attention on the role of export of science intensive products in the innovation-oriented development of Ukrainian economy.

Ковальчук М. Б. Експорт науковомісткої продукції як фактор інноваційного розвитку економіки України / М. Б. Ковальчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 261–265. – Бібліографія: 18 назв.