Thumbnail Image

Досліджено реорганізацію формування Січових Стрільців армії Української Народної Республіки в полк та виконання службових обов’язків. Проаналізовано громадсько-політичну активність командування полку. The article describes the forming reorganizationof Sitchovi Strilci, a part of Ukrainian National Republic’s army, in regiment and examines the official duties discharging. The object of analysisis also public-political activity of regiment command.

Хома І. Я. Військова та громадсько-політична діяльність 1-го полку Січових Стрільців (березень–квітень 1918 р.) / І. Я. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 693 : Держава та армія. – С. 90–96. – Бібліографія: 38 назв.

Endorsement

Review