Досліджена можливість застосування мішалки з гладким циліндричним ротором під час приготування полімерних розчинів. Показано, що ексцентричне розташування ротора сприяє інтенсивнішому перемішуванню розчинів ПАА та КМЦ з водою та вимагає меншої кількості затраченої електроенергії, ніж його концентричне розташування. Investigational possibility of application of mixer is with a smooth cylinder rotor at preparation of polymeric solutions. Тhe eхcentric location of rotor is assists in more intensive interfusion of solutions of PAA and KMC with water and requires less of outlaying electric power, than its concentric location is shown.

Піцишин Б.С. Застосування мішалки з циліндричним ротором для приготування полімерних розчинів з метою використання під час гасіння пожеж / Б. С. Піцишин, В. І. Орел // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 627 : Теорія і практика будівництва. – С. 172–178. – Бібліографія: 15 назв.