Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Побудована модель цифрових магістральних мереж ВАТ “Укртелеком” у вигляді простого планарного графа. Характеризуються властивості запропонованого графа. Запропоновано модифікацію алгоритму Дейкстри для знаходження мінімального часу проходження з’єднання у телекомунікаційній мережі. The model of network VAT “Ukrtelecom” as simple planar graph is presented. Properties of the graph are considered. The modified Dijkstra’s algorithm for optimal path is proposed for minimal time connection in telecomunication network.

Климаш М. М. Моделювання та розрахунoк оптимальних шляхів з’єднання у телекомунікаційних мережах / М. М. Климаш, І. М. Дронюк, М. І. Олексін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 564 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 108–113. – Бібліографія: 6 назв.