Оцінювання ефективності маркетингових заходів

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Ідентифіковано сутність маркетингових витрат та підходи до оцінювання їх ефективності. Розглянуто маркетингові витрати з позиції маркетингових інвестицій. Структуризовано існуючі показники оцінювання ефективності маркетингових заходів, виявлено їхні переваги та недоліки.The essence of marketing expenses and approaches to estimation of their efficiency is identified. Marketing expenses from a position of marketing investments are considered. It is defined existing indicators of marketing actions efficiency estimation, their advantages and lacks are found out.

маркетингові витрати, маркетингові інвестиції, ефективність маркетингових витрат, рентабельність маркетингових інвестицій, marketing charges, marketing investments, marketing effectiveness, marketing ROI, return on marketing investment

Мавріна А. О. Оцінювання ефективності маркетингових заходів / А. О. Мавріна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 334–341. – Бібліографія: 12 назв.