Thumbnail Image

Нові інформаційні, інноваційні, телекомунікаційні технології сприяють ефективності та оптимізації управління навчальним процесом. Запропоновано структуру побудови ІІС аналізу навчально-методичного забезпечення кафедри. New information, innovation and telecommunication technologies contribute to the effectivness and optimization in the management of studies. In the article the author suggests the structure of IIS analysis of learner's guide.

інтелектуальні інформаційні системи, управління навчальним процесом, аналіз навчально-методичного забезпеченн, intelligence information systems, management of studies, analysis of learner's guide

Чирун Л. В. Інтелектуальна інформаційна система аналізу навчально-методичного забезпечення кафедри / Л. В. Чирун, Д. М. Сорохан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 240-247. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review