Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто розрахунки економії на умовно-постійних витратах у разі збільшення обсягу виробництва. Уточнено розрахунок економії на умовно-постійних витратах, що подається у Типовому положенні з планування, обліку і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) у промисловості. Запропоновано розрахунок економії (перевитрат) на змінних витратах, які змінюються непропорційно щодо зміни обсягу виробництва продукції. In the article the existent calculations of economy on conditionally-constant costs at the increase of production volume are considered. The calculation of economy is specified on the conditionally-constant costs, that is given in Typical position on planning, account and calculation of unit (works, services) cost in industry. The calculation of economy (spending to excess) is offered on variable charges which change disproportionate in relation to the change of production volume of goods.

Когут У. І. Вплив динаміки обсягів виробничо-господарської діяльності на рівень витрат підприємств / У. І. Когут // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 62–66. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review