Сутність та внутрішні чинники формування інноваційного клімату підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано алгоритм управління адаптаційними та креативними процесами на підприємстві, з метою пошуку визначальних критеріїв у виокремленні кожного етапу його інноваційної діяльності. Запропоновано власний підхід для класифікації етапів процесу інно¬ваційної діяльності за категоріями зв’язків між його учасниками, що дає змогу іденти¬фікувати інноваційний клімат підприємства на основі кількісної та якісної оцінки інформаційних зв’язків між “генераторами ідей”, “підприємством” та “потенційним інвестором інноваційного проекту”. In the given research the management algorithm by adaptations an creative process at the enterprise has been analyzed, aimed to search prior criteria in defining every step of its innovating activity. Author’s personal approach for classification of step of innovating activity according to connecting categories has been offered allowing to identify innovating climate of enterprise on the base of quantitative and qualitative estimation of informational connections between “idea producer”, “enterprise” and “potential investor of innovating project”.

Гречаник Б. В. Сутність та внутрішні чинники формування інноваційного клімату підприємства / Б. В. Гречаник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 405–410. – Бібліографія: 8 назв.