Один з методів створення високопродуктивного документаційного забезпечення

Видавництво Львівської політехніки

In this article provides information on the importance of implementation of computer technology in the office. And also the methods described odnin automate document.

діловодство, документ, інформаційні технології, документаційне забезпечення, шаблон, макрос

Момот В. Один з методів створення високопродуктивного документаційного забезпечення / Вікторія Момот, Уляна Ярка // Інформація, комунікація, суспільство 2013 : матеріали 2-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2013, 16–19 травня 2013 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 52–53. – Бібліографія: 3 назви.