Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

У етапі розглянуті особливості проектування фрикційних передач механізмів транспортування стрічкових носіїв інформації з умови зменшення впливу збурень, які виникають у цій передачі, на коефіцієнт коливання швидкості руху магнітної стрічки.

Тріщ Г. Оптимізація параметрів фрикційної передачі механізму транспортування стрічкових носіїв інформації / Григорій Тріщ, Віталій Кузьмінський // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 64–66.