Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито суть складових оцінки інвестиційної привабливості рекреаційно-туристичного комплексу України. Пропонується системний підхід, який базується на єдності і взаємодії цих складових. На основі тісного взаємозв’язку між інвестиційною привабливістю і ризиком проведено аналіз цього організаційно-економічного аспекту процесу стратегічного інвестування і факторів впливу на нього. Наведено методи визначення ризику і заходи протидії йому. In nyt given article the essence of a composite evaluation of investment attractiveness of a recreation-tourist complex of Ukraine is uncovered. The system approach is offered which bases on unity and interaction these composite. Becase of close corelation between investment attractiveness and risk, the analysis it is conducted is organizational-economic of aspect of process of a strategic investment and factors of influence on it.The methods of definition of risk and measure of a counteraction to it are indicated.

Гавран В. Я. Складові оцінки інвестиційної привабливості рекреаційно-туристичного комплексу України / В. Я. Гавран // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 151–155. – Бібліографія: 2 назви.