Ультразвукові засоби енергоощадності та охорони водного басейну

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати розробки різних моделей ультразвукового цифрового КОНЦЕНТРАТОМІРА КР–1. Його впровадження на промислових підприємствах різних галузей дозволяє зменшити скидання забруднених стічних вод у міську водовідвідну мережу або водойму. Застосування КОНЦЕНТРАТОМІРА КР–1 виключає численні проміжні операції під час виконання аналізів технологічних розчинів, що економить електроенергію та час. Розглянуто принцип дії КОНЦЕНТРАТОМІРУАКР–1, зазначено галузі промислових підприємств і відповідні варіанти виконання приладу. Results of the development of digital acoustic CONCENTRATION METER KP have been presented in this paper. It’s implementation at a variety industrial enterprises decrease the sewage escape into overpipe systems and water reservoirs. Application of CONCENTRATION METER KP–1 involves the numerous operations in analyses of technological media. Devise’s modifications and it’s application in different branches of industry examined in this paper.

Ультразвукові засоби енергоощадності та охорони водного басейну / А. Сапаров, О. Гащенко, І. Тихонова, І. Єфремов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 64–67. – Бібліографія: 6 назв.