Розглянуто конституційні аспекти системи взаємовпливів між Президентом і Верховною Радою України в контексті реалізації через владну систему народних інтересів. The article examines constitutional aspects of the system of mutual influence between the President and the Verkchowna Rada of Ukraine in the context of people’s interest realization through the power system.

Мороз О. Ю. Механізм стримувань і противаг в системі державної влади України: представницький аспект / О. Ю. Мороз // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 431 : Держава та армія. – С. 137–141. – Бібліографія: 22 назви.