Методичні засади регулювання витрат на підприємствах санаторно-курортної сфери

Скорочення витрат діяльності є однією з проблем управління підприємствами. Скорочення всіх непродуктивних витрат можливе під час розроблення та впровадження ефективної програми, яка дасть змогу здійснювати аналіз, планування і контроль витрат. Reduction of activity expenses is one of the basic problems in business operation. Reduction of all productive costs in development and introduction of the effective program which carrying out their analysis planning and control.

Романюк М. І.Методичні засади регулювання витрат на підприємствах санаторно-курортної сфери / М. І. Романюк, О. І. Грицай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 39–43. – Бібліографія: 5 назв.