Impact of shape of buildings on energy consumption

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено аналіз форми будівель (план фундаменту і вертикальний розподіл) і їх вплив на коефіцієнт форми / аеродинамічний коефіцієнт/ FT будівель. Для деяких будівель запроваджений параметричний аналіз, отриманий з вичерпного відтворення енергетичних потоків цілої будівлі. Параметричний аналіз стосується орієнтації будівлі і пропорційно процентності скління конкретної стіни. This paper provides analysis of buildings shape (ground plan and vertical division) and their impact of shape factor – FT of buildings. For some shape is provide a parametric analysis obtained from a comprehensive whole building energy simulation. Parametric analysis regards orientation of buildings and ratio % glazing to the wall.

форма будівель, коеффіціент форми (аеродинамічний коеффіціент), орієнтація, процентність скління, shape of buildings, shape factor, orientation, % of glazing

Geletka V. Impact of shape of buildings on energy consumption / Vladimír Geletka, Anna Sedláková // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 252–258. - Bibliography: 4 titles.