Синтез моделей для прогнозування браку керамічних напівфабрикатів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати теоретичних і експериментальних досліджень щодо синтезу нейромережевих моделей залежності якості керамічних напівфабрикатів від фізико-хімічних властивостей водних суспензій. Results of theoretical and experimental researches of neuronetwork models' synthesis of dependence of ceramic semi-finished products' quality from physical and chemical properties of water suspensions are given.

Бабенко Т. В. Синтез моделей для прогнозування браку керамічних напівфабрикатів / Т. В. Бабенко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2007. – Випуск 41. – С. 99–102. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review