Просторово-часовий модулятор світла на ефекті холестерико-нематичного переходу

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено вплив фізичних параметрів нематохолестеричних сумішей на електрооптичні та гістерезисні властивості ефекту холестерико-нематичного переходу. Запропоновано конструкцію просторово-часового модулятора світла на структурі фоточутливий шар – рідкий кристал з використанням польового гістерезису ефекту холестерико-нематичного переходу.
The influence of physical parameters of nematic-cholesterics mixture on electro-optical and characteristics of cholesteric – nematic transition effect. The spatial – time light modulator on the structure on the base of photosensitive layer – liquid crystals with an application of field hysteresis of cholesteric-nematic transition is suggested.

Просторово-часовий модулятор світла на ефекті холестерико-нематичного переходу / З. М. Микитюк, А. В. Фечан, В. В. Гураль, Д. Ю. Волинюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 68–73.