Умови і проблеми інноваційного розвитку вітчизняних підприємств

Розглянуто основні умови інноваційного розвитку вітчизняних підприємств, проаналізовано проблеми, які гальмують інноваційну активність; виділено особливу роль інноваційної культури як внутрішнього каталізатора інноваційного поступу; обґрунтована необхідність зміни технології управління інноваційним розвитком. The basic terms of innovative development of domestic enterprises are considered, problems which brake innovative activity are analysed; the special role of innovative culture is selected as an internal catalyst of innovative advancement; the necessity of change of technology of management innovative development is grounded.

інноваційний розвиток, управління знаннями, інноваційна культура, інноваційна активність, інтелектуальні активи, технологія управління, інноваційним розвитком, innovative development, management knowledges, innovative culture, innovative activity, intellectual assets, technology of management, innovative development

Захарчин Г. М. Умови і проблеми інноваційного розвитку вітчизняних підприємств / Г. М. Захарчин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 118–121. – Бібліографія: 7 назв.