Проаналізовано створення спеціальних служб системи національної безпеки США і їх трансформацію для забезпечення національних пріоритетів. There has been analyzed the process of forming the special services of the USA national security system and their transformation to promote the national priorities.

Луньков А. В. Досвід діяльності суб’єктів системи національної безпеки Сполучених Штатів Америки щодо забезпечення національних пріоритетів / А. В. Луньков // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 184–192. – Бібліографія.