Розглянуто алгоритм застосування функцій чутливостей для визначення зміни вихідних характеристик ЕМЕ СК (на прикладі феромаґнетного тристержневого подвоювача частоти) у разі зміни значень схемних параметрів. Наведено результати моделювання. Рассмотрен алгоритм применения функций чувствительностей для определения изменений исходных характеристик ЕМЕ СУ (на примере ферромагнитного тристержневого удвоителя частоты) при изменении значений схемных параметров. Наводятся результаты моделирования. There has been shown the algorithm of sensitivity functions application for definition of initial output data modifications of a frequency doubler at a modification of circuit parameters values. The results of modeling are induced.

Павельчак А. Вплив параметрів електромаґнетних елементів систем керування на їхні вихідні характеристики / А. Павельчак, В. Самотий, У. Дзелендзяк // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 69. – С. 18–22. – Бібліографія: 6 назв.