Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На підставі огляду і аналізу літературних джерел, а також ознайомлення із матеріалами підприємств виділено напрями і заходи з удосконалення оцінювання і регулювання інвестиційного та інноваційного розвитку підприємств. Розглянуто також особливості реалізації моніторингу інвестиційного та інноваційного розвитку під¬приємства. In the article on the basis of review and analysis of literary sources, and also the acquaintance with materials of enterprises is selected directions and measures on the improvement evaluations and adjusting of investment and innovative development of enterprises. The article is devoted also to the features of realization of monitoring of investment and innovative development of enterprise.

оцінювання, регулювання, розвиток, управління, інвестиції, інновації, evaluation, adjusting, development, management, investments, innovations

Князь С. В. Удосконалення оцінювання і регулювання інвестиційного та інноваційного розвитку підприємства / С. В. Князь, О. В. Князь, Ю. О. Андріанов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 184–190. – Бібліографія: 11 назв.