Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано вплив ємності подвійного шару на активну та реактивну складові імітансу як інформативні параметри первинного перетворювача (сенсора) засобів вимірювального контролю властивостей об’єктів неелектричної природи. Проанализировано влияние емкости двойного слоя на активную и реактивную составляющие имитанса как информативные параметры первичного преобразователя (сенсора) средств измерительного контроля свойств объектов неэлектрической природы. The influence of double layer capacitance on the active and reactive components of immitance as informative parameters of the primary transducer (sensor) means of measuring control of properties of non-electric nature objects is analysed.

Походило Є. Дослідження впливу ємності подвійного шару на інформативні параметри імітансних сенсорів / Євген Походило, Марта Леськів // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 76–78. – Бібліографія: 3 назви.