Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Одержано експериментальні залежності поздовжнього розподілу опроміненості Е та верхніх граничних частот Fв оптично променевого випромінювача (В) з дискретно керованою довжиною випромінювального тіла (ВТ). Такі В призначені для створення нового типу лікувально-діагностичного фотостимуляційного пульсуючого оптичного випромінювання (ОВ) з періодичною (або програмованою) зміною поздовжнього розподілу Е. Для В з типовим еліпсоїдним відбивачем визначені межі деформацій розподілу ОВ та найбільшу допустиму відстань між ВТ надмініатюрних джерел теплового ОВ, які складають повне ВТ. Показано, що Fв для таких В порядку10 Гц і зростає майже у 4 рази при збільшенні струму ВТ на 30%. The experimental dependences of longitudionaly irradiancy E distribution and height limited frequences Fh of the optical radiator (R) with discrete control lenght of radiated body (RB) are obtained. That R intend for creating of new type treatment- diagnostics photostimulated optical radiation (OR) with periodical (or programmical) change of longitudionaly E distribution. The boundaryes of OR distribution deformations and most limited distance between RB of the superminiature heat OR sources, wich are compilated of full RB, are determined for R with typed elliptic reflector. It is shown that Fh for these R increase in order approximately in 4 times with increasing of RB currient on 30%.

Кожухар О. Т. Оптичні характеристики випромінювача з дискретно керованою довжиною випромінювального тіла для фотостимуляційної квантової терапії / О. Т. Кожухар, І. Р. Чучман // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 401 : Електроніка. – С. 38–42 . – Бібліографія: 3 назви.