Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пропонується інженерна методика синтезу неперервних і цифрових автоматичних систем регулювання з послідовно-паралельною корекцією. Вона дає змогу легко визначити не тільки параметри настроювання регуляторів, але й усі показники якості системи. Показані значні переваги такого типу систем і доцільність їх практичного застосування. A generalized engineering method for synthesis of continuous and digital automatic control systems with serial-parallel correction is proposed in the paper. Apart from easy determination of controller tuning parameters the method also enables to determine all other system quality factors. Significant advantages of such systems over the existing ones as well as prospects of their application are demonstrated here (control, synthesis, algorithm, technique, tuning).

неперервні і цифрові автоматичні системи, настроювання регуляторів

Іванюк О. О. Експрес-методика параметричного синтезу і аналізу систем з (ПІ-ПД) алгоритмом регулювання / О. О. Іванюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 138–144. – Бібліографія: 7 назв.