Середні значення потужностей у колах із періодичними напругами та струмами

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто метод миттєвих потужностей з використанням не тільки середніх, але й середньоквадратичних і середньогеометричних значень цієї потужності та 'її ортогональних складових. Показано доцільність та наведено приклади застосування такого підходу для оцінки й еквівалентування періодичних енергопроцесів при довільних формах кривих напруг і струмів. The method of instantaneous powers is considered using both the average value of a power, and its root - mean - square and geometric - mean values, as well as its orthogonal components. The expediency of this approach for evaluating and equalizing of periodic energy processes is shown and demonstrated for arbitrary behavior of a voltage and a currents.

Бучковський І. Середні значення потужностей у колах із періодичними напругами та струмами / Іван Бучковський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 43–49. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review