Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено методику розрахунку необхідної потужності двигуна приводу дебалансного вала вібраційних технологічних машин резонансного типу. A method is led in the given article, for computation of necessary power, engine of occasion of дебалансного billow of vibration technological machines of resonance type.

Берник П. С. Методика розрахунку потужності електродвигуна приводу дебалансного вала резонансної вібраційної технологічної машини / П. С. Берник, Р. В. Чубик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 560 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 19–28. – Бібліографія: 4 назви.