Математичний опис залишкових мікронапружень у термінах феноменологічної моделі

Досліджується представлення залишкових мікронапружень, здатних до релаксації і залежних від історії навантаження, в межах дворівневої феноменологічної моделі нелінійної деформації полікристалів. Досліджується трансформація мікронапружень при циклічному термомеханічному навантаженні. The representation of residual stresses in terms of the two-level phenomenological model of non-linear deformation is discussed. The stresses are able to relax in time and are dependent on the history of loading. Transformation of the stresses under the cyclic thermal and mechanical loading is discussed.

Голиборода І. М. Математичний опис залишкових мікронапружень у термінах феноменологічної моделі / І. М. Голиборода, І. В. Кузьо // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 101-103. – Бібліографія: 10 назв.