Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто роль та місце банківської системи у регулюванні інвестиційного кліма¬ту регіону. Запропоновано рекомендації стосовно активізації інвестиційної діяльності банків та поліпшення виконання ними обслуговуючих функцій, для цього рекомендо¬вано посилити співпрацю між банками та місцевими органами влади, створити Банк регіонального розвитку, регіональний соціально-інвестиційний банк та сприяти запо- чаткуванню фінансово-інноваційних груп. The part and the place of the banking system in the investment climate of the region are considered. The recommendation concerning investment activity of the banks increase and impro¬vement of their service function realization are offered. For this, collaboration between banks and local governments must be activated, Bank of the transborder collaboration and regional social¬investment bank must be created and finance-innovational groups must be foundered.

Другов О. О. Роль банківської системи у поліпшенні інвестиційного клімату регіону (на прикладі Львівщини) / О. О. Другов, Л. С. Ноджак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 71–76. – Бібліографія: 3 назви.