Thumbnail Image

Наведено результати дослідження повітророзподілювача із взаємодією зустрічних некоаксіальних струмин. Дослідження направлені на визначення коефіцієнтів погасання швидкості та температури повітряного потоку. In this article the results of air distribution device with opposite non-coaxial air jets interaction investigations are presented. Research concerns of air flow velocity and temperature decreasing coefficients determination.

Ковальчук А. О. Аеродинамічна і теплова характеристика повітророзподілювача із взаємодією зустрічних некоаксіальних струмин / А. О. Ковальчук, О. Т. Возняк, Х. В. Миронюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 115–118. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review