2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто методи розрахунку та оптимізації динамічних процесів у вібронавантажених конструкціях з динамічними гасниками. Розглядаються випадки: перший –гасник приєднаний до корпусу агрегату; другий – гасник приєднаний до обертового елементу.
The paper deals with the methods of calculation and optimization of dynamic processes in vibroexcitated constructions with the dynamic absorbers. Two cases are discussed: first – absorber is attached to the case of the aggregate; second – absorber is attached to the rotating element.

Керування вібраційними процесами динамічних гасників коливань в сільгоспагрегатах з обертовими елементами / Б. М. Дівеєв, І. А. Вікович, І. А. Бутитер, Ю. Я. Ройко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 100–106.