Thumbnail Image

Описано результати випробувань, методику розрахунку, технічний стан та ефективні способи реконструкції прольотних будов із збірних залізобетонних попередньо напружених пустотних плит. The principles of methostructure formation of self-compacting concretes with polycarboxylate admixtures and microfillers, which are characterized by improved exploitive properties such as high strength, corrosion resistance and decreasing shrinkage in air condition of hardening were stated.

попередньо напружені залізобетонні пустотні плити, збірні плитні прольотні будови, випробування, методика розрахунку, реконструкція, reinforced-concrete pretension emptiness flags, precast flags span structures, tests, method of calculation, reconstruction

Кваша В. Г. Технічний стан та реконструкція автодорожніх мостів з прольотними будовами із збірних залізобетонних пустотних плит / В. Г. Кваша, Л. В. Салійчук, А. А. Тузяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 127–138. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review