Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються тенденції організаційного розвитку підприємств в умовах розгортання бізнесу. Відображено вплив основних чинників, що визначають характер структурних змін. The tendencies of organizimg development of enterprises at business extension conditions are examined in a given article. The influence of basis factors, that determine structural changes character is shown.

Мних О. Б. Організаційний розвиток виробничих систем в контексті впровадження концепції партнерського маркетингу / О. Б. Мних // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 494 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 78–88. – Бібліографія: 7 назв.