Способи з'єднання полімерних труб

Наведено класифікацію способів з’єднання полімерних труб. Зокрема описано способи виконання з’єднань: розтрубних за допомогою ущільнювальних кілець, клейових за допомо- гою торцевого та розтрубного зварювання, фланцевих, електрозварювальних, різьбових. In this article classification of methods of connecting of polymeric pipes is presented. Methods of connecting, such as ring seal joint, adhesive joint, collar and end-face welding, flanged, electric welded and screwed joint, are described.

Мацієвська О. О.Способи з'єднання полімерних труб / О. О.Мацієвська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 146–151. – Бібліографія: 6 назв.