Проблеми прийняття управлінських рішень на засадах багатостороннього підходу

Thumbnail Image

Запропоновано модель оптимізації обсягів виробництва продукції, яка базується на багатосторонньому підході. Сутність цього підходу полягає в виборі оптимального варіанта обсягів виробництва продукції виходячи з необхідності врахування інтересів різних груп впливу. In the article the elaborated optimization model based on multilateral approach is proposed. The sense of such approach lies in choosing of optimal volume of production considering the interests of different influence groups.

Олексів І. Б. Проблеми прийняття управлінських рішень на засадах багатостороннього підходу / І. Б. Олексів, О. Й. Криса, Б. А. Чепіль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 69–75. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review