Thumbnail Image

Розглядається алгоритм моделювання напружено-деформованого стану стале- бетонних плит, армованих зовнішніми хвилястими листами. Запропонована методика розрахунку на ЕОМ дає змогу з достатньою точністю визначати величину граничного зовнішнього навантаження та прогини. Результати проведених експериментальних досліджень добре узгоджуються з отриманими за числовою моделлю. Запропонований алгоритм вивчає такі конструкції під навантаженням за різних фізико-механічних характеристик бетону та листової сталі. The article describes modeling algorithm of tension and deformation state of concrete slabs, reinforced with outer wavy sheets. The authors propose methods of computer calculation, allowing to determine the amount of limited outer loading and girders rather precisely. Results of carried experiments coincide with the received digital model. The proposed algorithm allows studying such constructions under loading with various physical and mechanical concrete and sheet steel characteristics.

Теоретичні засади моделювання напружено-деформованого стану сталебетонних плит, армованих зовнішніми хвилястими листами / Ф. Є. Клименко, С. Г. Шевчук, В. В. Білозір, Р. А. Шмиг // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 110–115. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review