Аналіз метричних властивостей цифрових знімальних систем

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Представлен анализ цифровых профессиональных камер. Приведены технические характеристики цифровых камер ведущих фирм. Делаются соответствующие выводы о возможности применения цифровых камер для наземной и аэрофотосьемки. The analisis of Professional digital caméras is represented. Technical characteristics of digital kameras leading firm are given. The conclusions on possibilities of using of digital cameras for surface surveying and aerophotosurveying are made.

Глотов В. М. Аналіз метричних властивостей цифрових знімальних систем / В. М. Глотов, Г. Є. Майоров // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2000. – Випуск 60. – С. 102–106. – Бібліографія: 6 назв.