Аналіз впливу норм податкового законодавства на вартісну оцінку основних фондів

Аналізуються особливості нарахування зношення та амортизації основних фондів, зумовлені податковим законодавством; визначаються економічні наслідки впливу податкових норм на вартісну оцінку окремих об’єктів основних фондів. The features of capital consumption allowances and amortization of production capital funds stipulated by the tax laws are analyzed; the economic consequences of tax norm influence on a cost evaluation of separate objects of capital funds are defined.

Коношенкова Т. Б. Аналіз впливу норм податкового законодавства на вартісну оцінку основних фондів / Т. Б. Коношенкова, І. Г. Устінова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 53–57.