Формування інвестиційної політики в газовій промисловості України

Thumbnail Image

Розкрито теоретичний та практичний аспекти формування інвестиційної політики в газовій промисловості України. Наведений світовий досвід механізмів залучення кредитних ресурсів підприємствами нафтогазових комплексів. In activity the theoretical and practical aspects of formation of an investment climate in a gas industry of Ukraine are uncovered. The global experience of gears of engaging of credit resources by firms gas and petroleum industry.

Шандрівська О. Є. Формування інвестиційної політики в газовій промисловості України / О. Є. Шандрівська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 275–282. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review