Вибір інвестиційних проектів з урахуванням ризику

Thumbnail Image

Пропонується модель розрахунку чистої приведеної вартості інвестиційного проекту з урахуванням зовнішніх ринкових чинників ризику. Величина обсягу виробництва розглядається в моделі як випадкова величина внаслідок впливу на неї внутрішніх чинників ризику підприємства. Отримані вирази для визначення статистичних показників чистої приведеної вартості проекту, за допомогою яких оцінюється ступінь ризику проекту. Наведені критерії вибору проекту з декількох альтернатив. There given a model of net present value calculation of investment project including external market risk factors. Volume of production is considered in model as a casual value as a result of internal risk factors influence. There received formulas for the determining statistical indexes of projects net present value, which make possible to assess the risk degree. There given the criteria of project’s choice from the few variants.

Солодова О. О. Вибір інвестиційних проектів з урахуванням ризику / О. О. Солодова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 355–359. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review