Правильна розстановка викладацьких сил та засобів не може бути здійснена без залучення усіх співробітників до навчального процесу. Залучення до викладання на клінічній кафедрі аспірантів, клінічних ординаторів, магістрантів, інтернів, які працюють під керівництвом викладача дозволяє інтенсифікувати навчальний процес та сприяє кращому засвоєнню матеріалу останніми.

Сучасні погляди на вдосконалення управління навчальним процесом на кафедрах клінічного профілю / Ігор Миколайович Бондаренко, Віктор Федорович Завізіон, Олексій Ігоревич Асєєв, Віталій Євгенович Машталер, Віра Семенівна Кислицина, Катерина Олександрівна Дмитренко // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 39–40.

Endorsement

Review