Винниківський замок ХІІІ-XIV століть

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Проведено дослідження з історії Винниківського замку, проаналізовано розпланувально-просторовий устрій замку та простежено еволюцію замку. Was analyzed the history and development of the castle in Vynnyky, planning structure of the castle, and following evolution of the castle.

Винниківський замок, історія, еволюція, планувальна структура, XIII-XIX століття, Castle in Vynnyky, history and development, planning structure, XIII-XIX century

Чень Л. Винниківський замок ХІІІ-XIV століть / Леся Чень, Остап Самбір // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 126–127. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review