Національний університет "Львівська політехніка"

Автором проаналізовано розвиток тематики наукових досліджень, що проводяться у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львіська політехніка». An author is analyse development of subjects of scientific researches that is conducted in the Scientific and technical library of the National university "Lviv".

бібліотека, бібліографія, науково-дослідна робота в бібліотеках, a library, bibliography, research work is in libraries

Кунанець Н. Е. Наукова робота Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка»: досягнення та перспективи / Н. Е. Кунанець // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 34-51. - Бібліографія: 18 назв.