Розглянуті особливості інвестиційної діяльності малих підприємств Львівської області. Запропоновано напрямки зростання фінансового потенціалу малих підприємницьких структур – створення акціонерних товариств, розробка програм залучення інвестицій, фінансова і кредитна підтримка малого підприємництва. The considered features of investment activity of the small enterprises of the Lviv region. The development of the programs of engaging of the investments, financial and credit support of small business is offered to a path of financial potential growth of small enterprise structures - creation of joint-stock companies.

Ситник Й. С. Можливості розширення інвестиційного потенціалу підприємств малих форм господарювання / Й. С. Ситник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 85–90. – Бібліографія: 8 назв.