Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Розроблені та обґрунтовані геометричні засоби фазового простору функції комплексних змінних як основи формування областей стійкості параметрів регульованих систем. Запропоновані геометричні моделі л- вимірного комплексного простору для формування многовидів, що являють графіки функцій комплексних змінних.

Мартин Є. В. Геометричні моделі функцій комплексної змінної у дослідженні регульованих систем / Є. В. Мартин // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 34–38.