Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Стосується постановки питання взаємозвязку сімейних стосунків і готовності до навчання, актуальності цього питання. Доповідь спирається на роботи таких видатних психологів, як М. Мід, К. Хорні, А. Фрейд, М. Маслоу, Ц. Крайг, Л. С. Виготський, Д. Б. Ельконін, А. Ф. Лазурський, А. А. Абрамова.

Маркіна А. І. Врахування впливу сімейних інтеракцій на готовність до навчання у дітей старшого дошкільного віку в управлінні навчальним закладом / Аліна Ігорівна Маркіна // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 192–193. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review