Thumbnail Image

Розглянуто поняття монополії у виробництві. Запропоновано класифікацію причин їх виникнення та існування. Наведено графічну ілюстрацію варіантів поєднань витрат часу та коштів, необхідних для подолання монополії. The term monopoly in manufacturing is reviewed. Classification of reasons of their appearance and existence is proposed. Graphic illustration of variants of combining costs of time and money which are necessary to overcome monopoly are presented.

Кривуцький В. В. Монополія у виробництві (постачанні) продукції: поняття та причини виникнення й існування / В. В. Кривуцький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 228–235. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review