Кримінологічна характеристика насильства у сім’ї щодо неповнолітніх

Видавництво Львівської політехніки

Досліджено об’єктивне вираження насильницьких злочинів щодо неповнолітніх, а саме психологічний вплив та фізичні дії. Окрім того, автор аналізує поняття сім’я в контексті кримінально-правової науки та практичного його застосування як терміну з прив’язкою до неповнолітніх у законодавстві України. На підставі вивчення термінологічного підходу до моделювання насильницької поведінки щодо неповнолітніх автор також робить висновок про заміну тих чи інших термінів у межах кримінального права. В статье исследуется объективное выражение насильственных преступлений в отношении несовершеннолетних, а именно психологическое воздействие и физические действия. Кроме того, автор анализирует понятие семья в контексте уголовно-правовой науки и практического его применения как срока с привязкой к несовершеннолетним в законодательстве Украины. Также, на основании изучения терминологического подхода к моделированию насильственного поведения в отношении несовершеннолетних, автор делает вывод о замене тех или иных терминов в пределах уголовного права. In the article the objective expression of Juvenile violent crime, namely psychological impact and physical action. In addition, the author analyzes the concept of the family in the context of criminal law science and practice its use as a term of reference to minors under the law of Ukraine. Also, a study of terminological approach to modeling violent behavior for juveniles, the author concludes that the replacement of certain terms within the criminal law.

насильство, неповнолітній, злочин, малолітній, сімейно-побутове насилля, насилие, несовершеннолетний, преступление, молодой, семейно-бытовое насилие, violence, juvenile, crime, juvenile, family and domestic violence

Гумін О. М. Кримінологічна характеристика насильства у сім’ї щодо неповнолітніх / О. М. Гумін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 850. – С. 492–499. – Бібліографія: 8 назв.