Thumbnail Image

Розглянуто інтеграцію та диференціацію як єдиний процес розвитку науки. Проаналізовано найпростіші системні моделі наукового знання – компонування і декомпонування. Зв’язки між інтеграцією та диференціацією представлено через подвійне системне моделювання (запропоноване А. Уйомовим). The author devotes the integration and differentiation as a united process of development of the science. In the article analysis the most simple of system models of the science knowledge – the composition and decomposition. The relations between integration and differentiation are examined as a double system model (invented by A. Ujomov).

інтеграція та диференціація наукового знання, компонування тадекомпонування, системне моделювання, integration and differentiation of science knowledge, composition and decomposition, system model

Тихомірова Ф. Двоїсте системне моделювання процесів інтеграції та диференціації наукового знання / Фарида Тихомірова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 636 : Філософські науки. – С. 49–55. – Бібліографія: 19 назв.

Endorsement

Review