Високоефективний вібраційний сепаратор з електромагнітним приводом

На основі теорії синфазних коливань викладений якісно новий підхід у створенні тримасового високоефективного сепаратора з електромагнітним приводом та напрямленими коливаннями робочого органа. Особливістю цієї конструкції є можливість реалізації значно вищих коефіцієнтів підсилення коливань мас порівняно з традиційними конструкціями. In the article on the basis of theory of cofaced oscillatinghigh-quality new approach is laid out in creation of threemass high-efficiency separator with an electromagnetic drive and directed vibrations. The feature of this construction is marketability considerably higher amplification of vibrations of the masses factors in comparing to the traditional constructions.

Ланець О. С. Високоефективний вібраційний сепаратор з електромагнітним приводом / О. С. Ланець, О. В. Гаврильченко, Я. В. Шпак // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Нацаціонального університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 42. – С. 36–43. – Бібліографія: 3 назви.